Ben’n’jen dětské povlečení – kvalitní a pohodlné 140/200 cm povlečení hnědé barvy pro malé spáče!


Kvalitní povlečení Ben’n’jen pro spokojený spánek dětí

Kdo má doma malé děti, ví, jak důležitá je kvalitní výbava na spaní. Zdravý a klidný spánek totiž potřebujeme všichni, ale zejména pro malé spáče je klíčový pro celkový zdravotní stav a vývoj. Proto je důležité, aby byla dětská postel vybavena kvalitním a pohodlným povlečením.

Ben’n’jen dětské povlečení v hnědé barvě

Ben’n’jen je značka, která si zakládá na kvalitě, pečlivosti a důslednosti. To platí i pro její dětské povlečení, které je vyrobeno z 100% bavlny satén. Výhodou tohoto materiálu je příjemný pocit na dotek, prodyšnost a snadná údržba. Bavlna satén navíc zaručuje, že se povlečení nebude „přilepovat“ k tělu dítěte, jak by tomu bylo například u polyesterových materiálů.

Kromě kvalitního materiálu se můžete těšit také na originální zvířecí motiv, který potěší všechny malé i velké milovníky zvířat. Povlečení Ben’n’jen je totiž vhodné pro kluky i holky a dokáže skvěle ozvláštnit každý pokoj.

Velikost a provedení

Dětské povlečení Ben’n’jen je určeno pro postele o rozměru 140/200 cm a je složeno z pevné uzávěru na zip, díky čemuž se chrání před uvolňováním. Součástí setu jsou dvě polštářové příčky s rozměrem 70/90 cm, které se skvěle hodí k povlečení.

Navíc se můžete těšit na snadnou údržbu, protože povlečení lze prát v pračce na teplotu 40°C.

Kvalitní a pohodlné povlečení je základem klidného spánku a Ben’n’jen dětské povlečení je jedním z nejlepších na trhu. Pokud hledáte kvalitní povlečení pro své děti, zkuste právě toto a uvidíte, jak rychle se stanou vaše děti jeho fanoušky!

Dětské povlečení Ben'n'jen

Zdroj obrázku: https://www.naradi-cz.cz/produkt/ben-n-jen-detske-povleceni-140-200-cm-hneda-3