Béžová kovová váza Kave Home Regencos 62 cm – luxusní doplněk pro vaše interiéry


Béžová kovová váza Kave Home Regencos 62 cm

Luxusní doplněk pro vaše interiéry

Kovová váza větších rozměrů Kave Home Regencos představuje originální designový kousek! Skvěle se hodí do minimalistických i rustikálních interiérů, bude skvělou dekorací, kterou rozhodně nikdo nepřehlédne. V sérii najdete také menší variantu, se kterou se budou dokonale doplňovat. Ať už vázy naplníte květinami nebo ne, rozhodně ve vašem interiéru nesmějí chybět.

Béžová kovová váza Kave Home Regencos 62 cm

Praktický tip:

Váza Kave Home Regencos se skvěle hodí například do moderního obýváku, doplní ho a zároveň bude sloužit jako praktický a středně velký úložný prostor. Můžete do ní uložit své oblíbené knihy, časopisy nebo jiné drobné dekorace.

Béžová kovová váza Kave Home Regencos 62 cm

Květiny do vázy:

Váza Kave Home Regencos dokáže zkrášlit jakékoliv květiny. Doporučujeme vám zkusit do ní vložit nějaký výrazný kus, např. velký květ nebo větvičku a doplnit to menšími druhy květin či zeleněmi v odstínech, které se k váze hodí. Můžete zkusit například bílé a růžové růže, které jsou velmi elegantní a vkusné.

Béžová kovová váza Kave Home Regencos 62 cm

Proč si vybrat vázu Kave Home Regencos:

  • Originální designový kousek
  • Kovová váza s béžovým odstínem
  • Skvěle se hodí do různých interiérů
  • Praktická funkce úložného prostoru
  • Varianty větší a menší
  • Doplní vaši dekoraci a zkrášlí váš domov

Zajímavost:

Kovová váza vám umožní zkombinovat srovnatelné materiály, jako například plech, šrouby nebo vruty – všechny tyto materiály jsou k vidění na povrchu vázy a dokonale ji doplňují. Pokud máte rádi staré kovové předměty, pak je váza Kave Home Regencos tou pravou volbou.

Zeptejte se nás na tuto vázu, pokud vás zaujala v naší nabídce na Brega.cz. Nabízíme vám rychlé dodání, 30 dnů na vrácení zboží a záruku kvality.