Béžové sametové křeslo Micadoni Moss – ztělesnění luxusu a elegance


Béžové sametové křeslo Micadoni Moss

Ztělesnění luxusu a elegance

Křeslo Moss od značky Micadoni se vyznačuje jednoduchým elegantním provedením se špetkou francouzského šarmu. Sametová látka s jemným leskem je měkká a příjemná na dotek. Čalounění není pouze poutavé ale i kvalitní, obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD a disponuje ochranou vrstvou Cleanaboo, která zabraňuje absorpci tekutin.

Navíc má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování. Hebká náruč křesla vám nachystá příjemné chvilky odpočinku, kdy si budete přát, aby posezení s rodinou nebo přáteli nikdy neskončilo.

Pořiďte si křeslo Moss, které je v nabídce v široké škále barevných provedení. Díky tomu perfektně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém stylu nebo do vkusného glamour interiéru. Můžete si vybrat z nabídky barev, kde najdete například béžovou, šedou, tmavě modrou nebo okrovou.

Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni splnit přání každého zákazníka.

Vrácení zboží a individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si pečlivě pročtěte podmínky před zakoupením křesla Moss.

Tip na čištění křesla

Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. 

K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Závěr

Béžové sametové křeslo Micadoni Moss je ztělesněním luxusu a elegance. Vyberte si variantu, která bude perfektní pro Váš interiér. Ujistěte se o individuálních obchodních podmínkách před zakoupením. A pro zachování krásy a kvality křesla, dodržujte tipy na čištění. Můžete si pořídit tento luxusní kousek zde: Béžové sametové křeslo Micadoni Moss.