Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei – dokonalá elegance pro vaši koupelnu


Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei

Elegantní miska na mýdlo Kave Home Elenei je vyrobena z bílého mramoru, který působí luxusním dojmem. Miska Elenei bude stylovou ozdobou každé moderní koupelny.

Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei

Dokonalá elegance pro vaši koupelnu

Miska na mýdlo Kave Home Elenei je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí do své koupelny vnést kus luxusu. Bílý mramor totiž působí velmi elegantně a nadčasově.

Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z mramorové kolekce Kave Home Elenei, jako jsou například držáky na kartáčky na zubní pasta či další kosmetické misky. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby perfektně ladily do moderních koupelen.

Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei tvar srdce

Jak na údržbu?

Očistěte vlhkým hadříkem. Pokud je na misku silnější špína, můžete použít i jemné mycí prostředky. Prach odstraňte prachovkou.

Nezapomeňte na to, že mramorové produkty vyžadují trochu větší péči než produkty z jiných materiálů. Pokud se o ně však budete starat správně, budou vám sloužit mnoho let.

Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei bez výplně

Bílá mramorová miska na mýdlo Kave Home Elenei je dokonalou volbou pro všechny, kteří chtějí do své koupelny vnést luxus a eleganci. Díky bílému mramoru působí tato miska nadčasově a bude se hodit do každé moderní koupelny.

Pokud ji budete správně udržovat, bude vám sloužit mnoho let a přinese vám radost z používání. Navíc se díky tvaru srdce jedná o skvělý dárek pro vaše blízké.

Zde si můžete zakoupit bílou mramorovou misku na mýdlo Kave Home Elenei.