Bíle lakovaná dětská postýlka Quax Stripes – bezpečný a stylový spánek pro vaše dítě!

Jemná bíle lakovaná postýlka Quax Combi je multifunkčním kouskem do vaše dětského pokojíčku. Dětskou postýlku s rozměrem lůžka 120 x 60 cm si zamiluje každá maminka i miminko.

Postýlka nabízí dostatek místa dětem do 3 let. Při dospívání se bude hodit možnost přestavění postýlky na dětskou postel o rozměru lůžka 200 x 90 cm. Masivní buková podnož a konstrukce z lakované MDF spolu skvěle ladí a vytvoří v pokojíčku útulný koutek na odpočinek.

Bezpečnost vašeho dítěte je pro nás na prvním místě. Postýlka Quax Stripes splňuje vysoké bezpečnostní standardy a je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů. Díky pevné konstrukci a nízkému vstupu je postýlka bezpečná pro dítě od narození.

Kombinace stylu a praktičnosti

Bíle lakovaná dětská postýlka Quax Stripes je nejen praktickou volbou pro vaše dítě, ale i skvěle vypadá. Bílá barva dodává postýlce lehkost a čistotu. Postýlka se skvěle hodí do moderního interiéru, a proto doporučujeme kombinovat s dalšími kousky z řady Quax Combi.

Přemýšlíte, jakou postýlku vybrat pro vaše dítě? Zkuste bíle lakovanou dětskou postýlku Quax Stripes a uvidíte, že nebudete litovat.

Bíle lakovaná dětská postýlka Quax Stripes

Zajímá vás bíle lakovaná dětská postýlka Quax Stripes? Navštivte náš obchod a podívejte se na naši nabídku. Pro vaše dítě jsme vybrali ty nejkvalitnější a nejpevnější postýlky.

U nás najdete i další doplňky do dětského pokoje. Vyberte si u nás postýlku a vytvořte útulný koutek pro vaše dítě.

Bíle lakovaná dětská postýlka Quax Stripes