Chraňte svůj postelový prostor stylovým přehozem AmeliaHome Palsha v barvě cappuccino!


Chraňte svůj postelový prostor s přehozem AmeliaHome Palsha v barvě cappuccino

Jemný a minimalistický přehoz na postel vás zaujme na první pohled. Jeho krásná barva cappuccina se bude hodit do každé ložnice. Pokud máte rádi příjemné a hebké materiály, tak jste na správné adrese. Tento oboustranný přehoz je vyroben z polyesteru a sametu, který se krásně zdobí klasickým zdobením.

obrázek přehozu AmeliaHome Palsha v barvě cappuccino

Unikátní design pro každou ložnici

Přehoz AmeliaHome Palsha je unikátní tím, že lze použít obou stran. Pokud se vám jedna barva omrzí, stačí ji jednoduše otočit a máte zase nový vzhled. Dokonalým dokončením vzhledu je elegantní a minimalistické vzhled pásků.

obrázek pásků přehozu AmeliaHome Palsha

Jednoduchý způsob údržby

Chraňte svůj postelový prostor před nečistotou a dodáte místnosti jedinečné kouzlo s přehozem AmeliaHome Palsha. Přehoz lze snadno udržovat, stačí ho prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia.

Pečlivě ho žehlete při maximální teplotě 110 stupňů Celsia a nečistěte ho chemicky. Pokud si nejste jisti, jak přehoz správně vyčistit, stačí se podívat na štítek s návodem na péči. V případě nedostatku času na sušení, lze využít sušičky při nejnižší teplotě.

štítek s návodem na péči o přehoz AmeliaHome Palsha

Úchvatný přehoz AmeliaHome Palsha v barvě cappuccino je ideálním doplňkem pro každou ložnici, která potřebuje osvěžení a zároveň ochranu před nečistotou. Materiál ze sametu a polyesteru vás nikdy nezklame svou kvalitou, pohodlností a unikátním designem. Pro vaše pohodlí a dokonalý vzhled vaší ložnice si pořiďte přehoz AmeliaHome Palsha.

Klikni zde a pořiď si přehoz AmeliaHome Palsha hned teď!