Dřez Alveus Zoom 30 Maxim – recenze a vlastnosti


Úvod

Dřez Alveus Zoom 30 Maxim je moderní a kvalitní nerezový dřez, který se hodí pro každou kuchyni. V tomto článku si přiblížíme jeho vlastnosti a recenzi.

Vlastnosti

Dřez je vyroben z kvalitní nerezové oceli s tloušťkou plechu 0,8 mm. Designově se jedná o provedení sat, které se hodí do moderních i tradičních kuchyní. Dřez má otočnou hlavici, díky které se snadno ovládá a může se používat pro mytí různých nádobí. Rozměry dřezu jsou 860 x 500 mm a vana má velikost 340 x 400 x 195 mm. Dřez se montuje z horní strany a doporučuje se minimálně 45 cm skříňka.

Materiál

Dřez je zhotoven z kvalitní nerezové oceli, která je odolná proti korozím a nevratným změnám. Tento materiál se snadno udržuje v čistotě a vzhledem k jeho odolnosti může sloužit kuchyňskému prostředí mnoho let. S dřezem jsou dodávány odpadní komory a sifony, které splňují vysoké standardy kvality.

Výhody

Dřez Alveus Zoom 30 Maxim disponuje několika výhodami, které oceníte při každodenním používání. Díky otočné hlavici se s dřezem snadno manipuluje a můžete používat veškeré nádoby, které se vám do něj vejde. Odpadní komory zajišťují rychlý odvod odpadů, a to i při praní většího množství nádobí. Jednoduché provedení zaručuje lehké udržování v čistotě, takže se vám dřez neuplní nečistotami.

Cena

Cena dřezu Alveus Zoom 30 Maxim se může zdát na první pohled vyšší. Nicméně pokud vezmete v potaz jeho kvalitu a výhody, nabídka se zdá být velmi zajímavá. Pokud máte zájem o tento dřez, můžete si ho objednat na odkazu https://www.esrom.cz/produkt/drez-alveus-zoom-30-maxim-1108176.

Závěr

Dřez Alveus Zoom 30 Maxim je skvělou volbou pro milovníky kvalitního designu, funkčnosti a snadné údržby. Jeho pevná konstrukce a moderní design jsou jeho hlavními přednostmi. Cena se může vyskytovat v některých případech výše, nicméně za tuto cenu si pořídíte kvalitní dřez, se kterým si budete moci užít kuchyňské práce v pohodlí.

Dřez Alveus Zoom 30 Maxim

Tento článek je prezentací společnosti ESROM CZ s.r.o.