Exkluzivní konferenční židle GAME PROKUR VIP SÍŤ pro nejlepší pracovní pohodu

Konferenční židle z řady GAME s čalouněným sedákem (hrany sedáku jsou prošité) a síťovaným opěrákem. Součástí židle jsou područky s PP topem. Nosnost židle je 130 kg. Šířka sedáku 49 cm.

Výběr z mnoha barevných variant – viz vzorník. Nelze kombinovat různé druhy látek!

Konferenční židle GAME PROKUR VIP SÍŤ

Židle pro luxusní pracovní prostředí

Exkluzivní konferenční židle GAME PROKUR VIP SÍŤ je tou pravou volbou pro náročné zákazníky, kteří hledají židli s vysokým confortem a kvalitním zpracováním. Židle nabízí dokonalou ergonomii a pohodlí pro každou pracovní situaci, takže každý uživatel bude schopen pracovat dlouhé hodiny bez únavy.

Kvalitní materiály a prvotřídní zpracování

Konferenční židle GAME PROKUR VIP SÍŤ je vyrobena z prémiových materiálů a má prvotřídní zpracování, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Čalounění je provedeno z kvalitních látek, které jsou odolné vůči otěru a lze je snadno čistit. Síťovaný opěrák zajišťuje výbornou ventilaci, což je obzvláště důležité pro uživatele, kteří pracují celý den.

Vysoce variabilní design

Konferenční židle GAME PROKUR VIP SÍŤ je k dispozici v mnoha barevných variantách, takže si každý zákazník může vybrat to, co nejlépe odpovídá jeho designovým představám. Židle existuje i v čalouněné verzi se sedákem a opěrákem ze samonosné látky pod názvem GAME PROKUR VIP ČALOUNĚNÝ.

Chcete si zakoupit konferenční židli GAME PROKUR VIP SÍŤ? Neváhejte a navštivte náš web: https://www.atcomplet.cz/produkt/alba-konferencni-zidle-game-prokur-vip-sit.