Globo závěsné svítidlo: elegantní osvětlení pro moderní interiéry

Globo závěsné svítidlo je skvělou volbou pro ty, kdo hledají moderní osvětlení pro svůj interiér. Tento kus zpříjemní právě každý pokoj a nabídne příjemné světlo, které dodá vášmu domovu na eleganci a stylu.

Designové závěsné svítidlo

Globo závěsné svítidlo má průměr 95 cm, hloubku 14 cm a výšku 140 cm. Tento rozměr vám zabezpečí dokonalé osvětlení celé místnosti. Navíc design svítidla je velmi elegantní, skvěle se hodí do moderních interiérů a dodává jim jedinečnou atmosféru.

Oslnivé pevné světlo

Toto závěsné svítidlo je vybaveno 4x E27/60W, 230V žárovkami. Ty jsou nejen úsporné, ale také nabízí skvělou kvalitu světla. Světlo je pevné a nijak neoslňuje. Díky tomu si můžete užívat příjemnou atmosféru a teplé světlo celý den i večer.

Jednoduchá instalace

Instalace tohoto závěsného svítidla je velmi jednoduchá. Svítidlo přichází s příslušenstvím, které vám pomůže s instalací. Pokud nejste elektrotechnik, můžete bez problému nainstalovat svítidlo sami. V případě potřeby se obraťte na odborníka.

Výhodná cena a online prodej

Prodej Globo závěsného svítidla probíhá pouze online na našem eshopu. Cena tohoto krásného svítidla je velmi výhodná a za tuto cenu získáte skutečně kvalitní kousek do svého domu.

Globo závěsné svítidlo

Je čas si pořídit krásné a kvalitní závěsné svítidlo, které dodá vašemu interiéru na eleganci a stylu. Navštivte náš eshop a nechte se okouzlit krásou Globo závěsného svítidla.

Klikněte zde, abyste si koupili závěsné svítidlo Globo s výhodnou cenou a skvělým designem.