HALMAR představuje Kuchyňský dřez ALARIC v elegantním černém granitu

Moderní jednokomorový kuchyňský dřez ze série Alaric nabízí dostatek prostoru pro odklízení nádobí při vaření a bude skvělou volbou pro kuchyňské linky všeho druhu. Dřez je vyroben z granitu v černé barvě, která dodá vaší kuchyni eleganci a nadčasový vzhled. Granitový dřez je navíc velmi odolný nejen proti mechanickému poškození, ale také proti použití nejrůznějších kyselin či louhů. To z něj dělá velmi praktický a oblíbený kus kuchyňské výbavy.

Elegantní vzhled a praktické parametry

ALARC dřez od HALMARu se vyznačuje nejen elegantním granitovým vzhledem, ale i praktickými parametry. Součástí dřezu je i praktický odkapávač, který je mírně profilovaný. Tento designový prvek vám usnadní vaši práci při mytí nádobí.

Dřez je oboustranný a je tedy možné jej namontovat buď z levé nebo z pravé strany. Rozměry dřezu jsou 58,5 x 49 cm a rozměry mycí komory jsou 32 x 41 x 19 cm. Díky těmto parametrům bude tento kuchyňský dřez vhodný pro většinu kuchyní a kuchyňských linek. Instalace dřezu je vhodná na skříňku o šířce min. 45 cm, což zase přináší další výhody při výběru či přestavbě kuchyně.

Halmar kuchyňský dřez ALARIC najdete na stránkách isolund.cz

Součástí balení je i automatický sifon

Součástí balení je také automatický sifon 3½“ s možností připojení myčky nádobí a drtiče odpadu. Výrobce Halmar si dal záležet na tom, aby sifon byl jednoduchý na připojení a aby byl intuitivní pro všechny uživatele. Jeho montáž a připojení je proto velmi snadné a může si s ním poradit i začátečník.

Kromě elegantního granitového vzhledu, robustnosti a praktického designu se kuchyňskému dřezu ALARIC nedá odmítnout ani jeho cena. V porovnání s konkurencí si totiž můžete pořídit tento kvalitní kuchyňský dřez za velmi přijatelnou cenu. Navíc na stránkách isolund.cz najdete i další modely z řady Alaric, takže si můžete vybrat ten, který se vám bude nejvíce líbit.

Závěr

Hledáte-li kvalitní a praktický kuchyňský dřez za skvělou cenu, který se bude hodit do všech kuchyní, nemůžete minout kuchyňský dřez ALARIC od výrobce Halmar. Granitový design a praktické parametry vám usnadní vaši práci a dodají vaší kuchyni nadčasový vzhled. Navštivte stránky isolund.cz a vyberte si svůj oblíbený model z řady Alaric.

Halmar Alaric kuchyňský dřez

Základní parametry:

  • Rozměry dřezu: 58,5 x 49 cm
  • Rozměry mycí komory: 32 x 41 x 19 cm
  • Hmotnost dřezu: 14,6 kg
  • Velikost sifonu: 3½“ (8,89 cm)