Hector Konferenční stolek Lula 80 cm – stylový doplněk vašeho interiéru!


O nábytku

Hector Konferenční stolek Lula 80 cm je ve skutečnosti neuvěřitelně elegantní přírůstek do vaší domácnosti. Jeho minimalistický vzhled dokáže vytvořit dokonalou atmosféru, která se hodí k moderním a elegantním interiérům. Stůl je vyroben ze tvrzeného skla a kovu – přesně takového, jaký by měl být skvělý konferenční stůl.

Specifikace

Výška tohoto stolu činí 35 centimetrů a jeho šířka má průměr 80 centimetrů. Deska stolu má tloušťku 0,6 centimetru, takže tyto rozměry jsou více než ideální pro jakýkoliv interiér.

Minimalistický design

Jednoduchost je krása, a to neplatí jen pro interiéry. Hector Konferenční stolek Lula 80 cm má právě tohle heslo v popisu práce. Jasná, kulatá skleněná deska s mramorovým efektem a slinky nohy z černého kovu vypadají naprosto fantasticky. Stůl se dokonale hodí pro každého, kdo miluje módní nábytek se stylem.

Hector Konferenční stolek Lula 80 cm

Proč si vybrat Hector Konferenční stolek Lula 80 cm?

Skleněný konferenční stolek Lula je neuvěřitelně elegantní a dokáže okamžitě zvýšit krásu jakéhokoliv interiéru. Díky jeho minimalistickému designu a neokázalosti můžete být jisti, že stůl bude skvěle vypadat v každém pokoji.

A teď něco pro eleganci vašeho interiéru – black kulatou skleněnou deskou a kovovými nohami, vypadá tento stůl jako za tisíce dolarů, a přitom je cenově velmi přátelský pro vaši peněženku. Hector Konferenční stolek Lula 80 cm je vynikající volba pro každého, kdo chce mít stylový stůl v moderním designu, aniž by to stálo majlant. A pokud máte rádi módu, určitě se vám tento stůl bude líbit!

Přidat tento stylový Hector Konferenční stolek Lula 80 cm do svého domova může být jediné rozhodnutí, které kdy uděláte. Tak proč dál čekat? Navštivte naši webovou stránku a objednejte si tento úžasný kus nábytku už dnes!

Hector Konferenční stolek Lula 80 cm