Hnědý odkládací stolek s velkolepou panterí korunou Bold Monkey Proudly Crowned Panther 40 cm a skleněnou deskou

Máte rádi extravagantní kousky, které rozhodně neuniknou pozornosti žádného vašeho hosta? Pak je odkládací stolek Proudly Crowned Panther stvořený právě pro vás. Značka Bold Monkey je svými jedinečnými designovými kousky proslulá – neváhejte i vy jeden z nich přivítat ve svém interiéru! Podstava stolku ze vzorovaného polyresinu má podobu sedící šelmy, která má nad hlavou skleněnou odkládací desku. Na krku zvířete navíc najdete stylový náhrdelník s vyobrazeným logem značky, což přidává stolku na exkluzivitě.

Jedinečný design Bold Monkey

Podstava stolku Proudly Crowned Panther ze vzorovaného polyresinu má podobu šelmy, která sedí na zadních tlapách a drží nad hlavou skleněnou odkládací desku. Tento kus by se mohl stát zajímavou dominantou každého pokoje, do něhož by byl umístěn. Stylový náhrdelník s logem Bold Monkey, který je umístěn na krku šelmy, přidává stolku na exkluzivitě a ukazuje, že se jedná o originální kousek.

Univerzální a praktický

Již název Proudly Crowned Panther napovídá, že styl stolu je poměrně výrazný, ale přesto se jedná o univerzální kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Stůl je praktický především díky odkládací desce z tvrzeného skla, kam si lze uložit například knihu, dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Díky svému nápaditému designu je tento stolek ideální jako dárek pro kohokoliv, kdo má rád originální předměty.

Pokud máte o tento kus nábytku zájem, nabízí se vám možnost jej zakoupit na stránkách interierio.cz, kde ho zakoupíte za zvýhodněnou cenu. Nečekejte a přidejte do svého interiéru něco, co okouzlí vaše návštěvy a udělá z vašeho domova originální místo plné stylu a vkusu.

Odkládací stolek Proudly Crowned Panther

Uvedený obrázek ukazuje stůl Proudly Crowned Panther v reálné podobě. Je zřejmé, že se jedná o velmi působivý kus nábytku, který by mohl být zajímavým doplňkem do vašeho interiéru.