Joseph Joseph Y-Rack: Praktický šedo-bílý odkapávač na nádobí

Odkapávače Y-Rack od značky Joseph Joseph se chlubí velkou kapacitou a malým půdorysem! To znamená, že si ho může dovolit i malý byt s minimálním množstvím skříněk, do kterých se vše po umytí téměř nevejde. Odkapávač nádobí Y-Rack tak dokáže šetřit nejen místo, ale i čas.

Joseph Joseph Y-Rack

Vlastnosti odkapávače nádobí Y-Rack

Praktický šedo-bílý odkapávač na nádobí od značky Joseph Joseph má následující vlastnosti:

  • Velká kapacita – dokáže pojmout až 15 talířů a k tomu další kuchyňské vybavení jako hrnce, pánve nebo příbory.
  • Malý půdorys – s rozměry 47 x 31 x 15 cm se vejde i do nejmenší kuchyně.
  • Odtok na vodu – s odtokovým otvorem, který umožňuje snadné odvádění vody.
  • Protiskluzové nožky – aby odkapávač zůstal v klidu, i když se na něj nachází příbory a talíře.
  • Snadné čištění – odkapávač se dá snadno rozebrat a umýt v myčce na nádobí.

Tento odkapávač nádobí je skvělým pomocníkem při mytí nádobí. Jeho praktický design usnadní, nejen odkapávání, ale i následné skladování. Odkapávač lze snadno vysunout na kuchyňskou linku a ušetřit tak místo na pracovní desce. A když se nádoby uschnou, prostě ho zase uložte do skříněk. Pokud ale nechcete ukládat mokré nádobí do skříněk, koupí si šedo-bílý odkapávač na nádobí od značky Joseph Joseph.

Joseph Joseph Y-Rack

Proč si pořídit odkapávač nádobí Y-Rack od značky Joseph Joseph?

Věříme, že tento šedo-bílý odkapávač na nádobí od značky Joseph Joseph Vás přesvědčí svými vlastnostmi a designem, kterým zkrášlí Vaši kuchyň. Navíc si ušetříte čas i místo a můžete se věnovat jiným činnostem, které Vás baví. Odkapávač nádobí Y-Rack od značky Joseph Joseph je naprosto skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický odkapávač na nádobí, a to i do malé kuchyně.

Nebudete muset brát v úvahu velikost, tvar ani materiál, protože odkapávač nádobí Y-Rack dokáže pojmout cokoliv. A když se vám odkapávač zanadá – nakupovat můžete rovnou z našich stránek.