KARE Design přináší růžovou skleněnou vázu Art Pastel 22cm


KARE DESIGN Růžová skleněná váza Art Pastel 22cm:

Potřebujete vyšší vázu se širokým hrdlem? Růžová skleněná váza Art Pastel je pro vás ta pravá! Je vysoká 22 cm a vypadá jako sestavená z růžových střípků. K dispozici jsou také další vázy ze série Art Pastel, které můžete v interiéru kombinovat.

Krásná váza je ručně vyrobena z lakovaného skla, každý kus je proto naprosto jedinečný. Váza má nadčasový design a lze ji používat pro různé druhy květin, například snítka květů, větve stromů, ale také větší kytice. Art Pastel vyrábí německá společnost KARE Design, která se zaměřuje na výrobu designového nábytku a doplňků do interiéru.

Pořiďte si vázu, která bude praktickým pomocníkem i okouzlujícím doplňkem vašeho domova zároveň! Růžová skleněná váza Art Pastel 22cm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá něco krásného, praktického a stylového do svého domova.

Nabízíme vám možnost si tuto krásnou růžovou vázu objednat on-line na našem eshopu. Stačí kliknout na odkaz interierio.cz a vázu si objednat. Pokud by vám tento designový doplněk do interiéru nestačil, nabízíme celou řadu dalších originálních produktů KARE Design, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro váš domov.

Zařiďte si byt moderní a vkusně díky firmě KARE Design

KARE Design je značka, která vám pomůže zařídit váš byt do moderního a vkusného stylu. Společnost KARE Design stojí za návrhem a výrobou originálních kousků nábytku a doplňků do interiéru, které vynikají svou kreativitou, ojedinělostí a krásným vzhledem.

Tento designový doplněk KARE Design Art Pastel růžová skleněná váza o výšce 22 cm je jen jedním z mnoha dalších kousků této značky, které si můžete pořídit pro váš domov. KARE Design vyrábí nábytek, osvětlení, doplňky do koupelen, Japonský nábytek a další kousky, které se pyšní moderním designem a vynikající kvalitou zpracování. Stačí kliknout na odkaz interierio.cz a vybrat si to nejlepší pro váš domov.

Nebojte se inovovat svůj domov a nenechejte jej zastaralý. Vybavte ho stylovými kousky nábytku a doplňky, které pohladí oko a poskytnou pohodlí a komfort. S KARE Design můžete mít jistotu, že zvolíte to nejlepší. Tak neváhejte a nakupujte u nás!

Objednejte si růžovou skleněnou vázu Art Pastel 22cm na našem eshopu a posuňte svůj interiér na novou úroveň!

KARE Design růžová skleněná váza Art Pastel 22cm

Tento článek byl vytvořen v rámci spolupráce se společností KARE Design a jejím výhradním prodejcem v České republice, společností Interierio.