Kvalitní Bavlněné povlečení Nordic Shelby: Béžová krása pro váš pokoj!

Nová kolekce Nordic potěší milovníky geometrických vzorů i zastánce přírodních motivů. Světlé barvy, geometrické vzory, tak vypadá skandinávský styl, který je aktuálním trendem v bydlení. Povlečení z kolekce Nordic je vyrobené z kvalitní husté bavlněné tkaniny.

Bavlněné povlečení Shelby je oboustranné, takže jej podle nálady můžete otáčet a lůžko bude vypadat pokaždé jinak.

V tomto béžovém povlečení se vám bude spát doslova jako v peříčku. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm

1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Koupí tohoto bavlněného povlečení získáte do vašeho pokoje nejenom krásný dekorativní prvek, ale také mimořádně kvalitní materiál, který se postará o vaše zdravé a pohodlné spaní. Bavlna je hypoalergenní, takže se nehrozí žádné alergické reakce.

Navštivte náš internetový obchod a objednejte si toto bavlněné povlečení z kolekce Nordic: www.nabyteklevneji.cz

Kvalitní Bavlněné povlečení Nordic Shelby

Tento originální designový kousek se bude skvěle vyjímat v každém pokoji. A navíc si můžete být jisti, že jak díky elegantnímu vzhledu, tak i díky kvalitnímu materiálu, budete mít dokonalý noční spánek.

Zakoupit kvalitní bavlněné povlečení je investicí do vašeho zdraví a pohodlí

Vybavte si svou ložnici tak, aby vám sloužila jako prostor k relaxaci a regeneraci. Investujte do kvalitního vybavení a materiálů a uvidíte, jak se vám zlepší spánek a celková pohoda.

Kvalitní Bavlněné povlečení Nordic Shelby

Bavlněné povlečení z kolekce Nordic Shelby skvěle zapadá do interiérů v moderním a minimalistickém stylu, ale také do prostředí, kde dominují přírodní materiály a vzory.

Závěrem tedy můžeme s klidem konstatovat, že si s bavlněným povlečením z kolekce Nordic Shelby uděláte radost nejenom vy, ale také vaše postel a celý váš pokoj.