Lamart LT1191 – wok Flint o průměru 28 cm, který zaujme svým designem i kvalitou!

Pánev Wok z řady Flint je jeden ze základních druhů nádobí, po kterém byste měli sáhnout.

Je vyrobena z vysoce odolného hliníku s vnitřním marble povrchem , který je odolný vůči oděru a vysokým teplotám, zabraňuje připalování a umožňuje zdravé vaření.

Pánev má silné dno a elegantní soft rukojeť pro snadnou manipulaci. Lze použít na všechny typy varných desek, včetně indukce.

Díky použitým materiálům se snadno udržuje a čistí.

Další informace o woku Flint

Wok Flint má průměr 28 cm, který je ideální pro přípravu menších i větších porcí pokrmů. Při použití této pánve můžete být jistí, že se pokrm nepřipálí, díky kvalitnímu vnitřnímu povrchu.

Jedinou nevýhodou může být snad jen to, že pokud chcete mít wok Flint v prostoru na očích, budete si muset připlatit za designové provedení. Taková pánev může být skvělým doplňkem k vaší kuchyni.

Zajímá vás, kde můžete tento wok koupit? Navštivte stránky Nářadí.cz.

Lamart LT1191 – wok Flint

Při vaření v woku Flint si můžete být jistí, že pokrm bude zdravý a chutný. Díky použitým materiálům je tento wok velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Pořízením woku Flint si pořídíte kvalitní a designovou pánev, na kterou budete moci být opravdu hrdí. Pokud hledáte nádobí, na které se budete cítit jako v profesionální kuchyni, wok Flint je správnou volbou pro vás.