Luxusní barová židle Tabanda DIAGO s hliníkovou konstrukcí a dubovou podnoží


Luxusní barová židle Tabanda DIAGO: původ, design a materiály

Barová židle Tabanda DIAGO je jedinečným kusem nábytku, který je ručně e vyráběn a jeho naturalistický a originální design zaujme již na první pohled. Tato židle má japonské kořeny, které bestselerový návrhář Dominik Zimelka do ní zakomponoval. Diago je inspirována technikou origami, kterou Dominik aplikoval na sedák židle, což z ní dělá jeho vlastní pastvu pro oči.

Kromě svého zaujímavého designu je Tabanda DIAGO vyráběna z vysokokvalitních materiálů, což vnáší do interiéru nejen krásu, ale i trvanlivost. Konstrukce židle je vyrobena z vyleštěného hliníku, který je pevný a zároveň lehký. Dřevěná podnož je vyrobena z dubového dřeva, což dodává židli příjemnou texturu a odolnost.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/lahvove-zelena-hlinikova-barova-zidle-tabanda-diago-75-cm-s-dubovou-podnozi

Design Tabanda DIAGO

Tabanda DIAGO je specifická židle, která se hodí pro moderní interiéry nejen díky svému originálnímu designu, ale také proto, že se perfektně hnedne s prostředím. Kombinace dubového dřeva a hliníkové konstrukce dodává židli nadčasový a elegantní design.

IDEÁLNÍ POHYBLIVOST A PĚKNÉ MATERIÁLY

Jednou z nejlepších vlastností Tabanda DIAGO je přenosnost. Židle je lehká a snadno se přenáší po místnosti. Vysoký sedák a ergonomický tvar vám poskytne maximální pohodlí. Kromě toho, židle je velmi pevná a stabilní, takže se nemusíte bát o své zdraví.

KVALITA, KTERÉ SPOLÉHÁTE

Nábytek Tabanda DIAGO se vyznačuje vysokou kvalitou, což znamená, že je velmi trvanlivý. Tato barová židle je pevná a odolná, takže se při používání nemusíte bát o žádné trhliny nebo o rovnováhu. Pokud si udržujete svůj nábytek v dobrém stavu, Tabanda DIAGO vám poskytne několik let krásného a pohodlného posezení.

ÚDRŽBA A PÉČE

Pokud chcete udržet židli v perfektním stavu, doporučujeme používat měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek rozmístěte na vhodné místo, nevhodné zvlhčení, a podobné vlhké prostředí. Tuto židli určena pro interiéry a bez vlhkosti.

Tabanda Diago barová židle
Tabanda Diago barová židle
Tabanda Diago barová židle
Tabanda Diago barová židle
Tabanda Diago barová židle