Luxusní box spring postel Delta 180×200 – naprosto dokonalý spánek v křišťálově šedém provedení Monolith

Moderní box spring postel Delta přináší neuvěřitelnou eleganci a luxus našemu bydlení. Jeho šedé provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem je naprosto dokonalé. Vynikající kvalita středně tvrdé matrace a výjimečná konstrukce garantují dokonalou podporu našeho těla během spánku.

Sedačka je vyrobena z kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemné na dotek a odolné plyšové látce. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoké odolnosti proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.

Postel je dodávána včetně matrací, které se skládají z několika vrstev materiálů a speciálního taštičkového jádra, což vytváří dokonalé místo pro spánek a odpočinek.

Předností boxspring postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Spodní box postele tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

Rozměry:

  • 194x209x116cm
  • Ložná plocha: 180x200cm

Pro více informací a objednání box spring postele Delta navštivte odkaz: Luxusní box spring postel Delta 180m200 seda Monolith

moderna postel