Masážní vana SIKO Savero 180×75 cm BASIC – Levá strana pro relaxaci vašeho těla

Stále si nevíte rady, jak si odpočinout a uvolnit mysl i tělo po náročném dni? Pak je pro vás ideální řešení masážní vana SIKO Savero 180×75 cm BASIC. Tato vana vás vtáhne do světa pohody a relaxace a umožní vám úplně zapomenout na každodenní starosti. A to vše v pohodlí vašeho domova.

Masážní vana z akrylátu

Tato vana je vyrobena z kvalitního akrylátu, který je zárukou jeho dlouhé životnosti a odolnosti vůči poškození. Díky 5mm tloušťce materiálu se budete cítit příjemně a bezpečně. Vana je určena pro levou orientaci a je vybavena hydromasáží pro dokonalou regeneraci a uvolnění vašeho těla.

Masážní vana SIKO Savero 180×75 cm BASIC se vyznačuje svou snadnou údržbou a hygienou. Akrylát je velmi hladký a voděodolný, což zajišťuje jeho odolnost vůči bakteriím a znečištění.

Balení včetně sifonu a nožiček

Přemýšlíte nad tím, jaký bude postup instalace? Není třeba si dělat starosti. Masážní vana SIKO Savero 180×75 cm BASIC je balena spolu se sifonem a nožičkami pro snadnou montáž. Stačí si pouze zvolit její umístění a užít si vodní masáže na vlastní kůži.

Masážní vana SIKO Savero 180x75 cm BASIC

Díky modernímu designu se masážní vana SIKO Savero 180×75 cm BASIC hodí do jakékoliv moderní koupelny. Kromě své praktické funkce přispěje i k estetické stránce vaší koupelny. Vyzkoušejte ji a nechte se unést světem vody a vodních masáží.

Chci zjistit více informací a zakoupit si masážní vanu SIKO Savero 180×75 cm BASIC