Moderní umyvadlová baterie Ravak Espirit v růžovém zlatě bez výpusti X070347 s kartáčovaným povrchem

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie má harmonicky zaoblené tvary válce a nic co by vás rušilo. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo.

Dlouhá životnost a úspora vody

Tato moderní baterie s kartáčovaným povrchem je nejen skvělým doplňkem k vašemu umyvadlu, ale také přinese úsporu vody. Díky technologii, kterou používá Ravak, má baterie nízkou spotřebu vody, což se projeví na vašem účtu za energie a vodné.

Bude se vám líbit rovněž designové řešení ovládání baterie. Pokud umyvadlo nestojí u stěny, je ideální volbou umyvadlová baterie bez výpusti.

Naprostá jednoduchost a kvalita

Umyvadlová baterie Ravak Espirit je vyrobena z kvalitních materiálů, prostřednictvím nejlepších technologií. Proto se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Pokud tedy hledáte moderní a kvalitní řešení pro své koupelny, neváhejte a zainvestujte do této úžasné umyvadlové baterie.

Na našem webu Maliboo.cz najdete tuto baterii v růžovém zlatě bez výpusti a s kartáčovaným povrchem, společně s dalšími bateriemi Ravak. Umyvadlovou baterii Ravak Espirit si můžete objednat zde.

Umyvadlová baterie Ravak Espirit

Moderní design a kvalita materiálů udělají z této baterie umělecké dílo.