Nástěnné osvětlení LUMPS 801253-T od BePureHome – recenze a specifikace


Nápadné a květinové svítidlo

Nástěnné osvětlení LUMPS 801253-T je výjimečným kusem ze sortimentu holandského výrobce kvalitního nábytku BePureHome. Nápadným prvkem tohoto svítidla je květinový motiv ve stylu retro, který velmi dobře zapadá mezi moderním interiérem s nádechem minulosti.
Prohlédněte si toto nádherné osvětlení na stránkách Nábytku levněji.

Kladné stránky tohoto produktu

Svítidlo LUMPS 801253-T disponuje mnoha klady pro všechny náročné zákazníky. Jednou z klíčových výhod tohoto osvětlení je jeho stylový design, který okouzlí hned na první pohled. Další klad tvoří krásné zpracování a kvalitní materiál, ze kterých je tento výrobek vyroben. Osvětlení LUMPS 801253-T lze využít nejen jako svítidlo na stěnu, ale také jako originální dekoraci.
Využijte této jedinečné příležitosti a pořiďte si toto prvotřídní osvětlení již dnes!

Záporné stránky tohoto produktu

Nástěnné osvětlení LUMPS 801253-T se může pochlubit pouze pozitivními vlastnostmi a tak zde nelze ani uvést žádné zápory. Tento produkt udělá radost každému, kdo jej zakoupí.

Technická specifikace

Pokud jste zvědaví na technické specifikace tohoto výrobku, pak vězte, že nástěnné osvětlení LUMPS 801253-T je vyrobeno z kvalitního skla a kovu a nabízí se ve dvou barvách – průhledné a bílé. Povrchová úprava je lakováno a rozměry svítidla jsou 25x25x15 cm. Na stěnu se svítidlo připevňuje pomocí šroubů a délka kabelu je 138 cm s vypínačem. Doporučená žárovka pro tento produkt je E27 s maximálním výkonem 40 W.
Vyberte si barvu, která bude nejvíce odpovídat vašemu interiéru a užijte si krásné světlo tohoto nástěnného osvětlení!

Montáž a péče

Montáž tohoto nástěnného osvětlení LUMPS 801253-T je velmi jednoduchá, potřebujete pouze připevnit svítidlo na stěnu a užít si krásné světlo. Péči o tento produkt tvoří pouze otírání suchým hadříkem. Žárovka není součástí balení a musíte si ji dokoupit samostatně.
Buďte moderní s tímto krásným nástěnným osvětlením od BePureHome!

BePureHome - Nástěnné osvětlení Lumps 801253-T
BePureHome - Nástěnné osvětlení Lumps 801253-T