Nový regál 5 Elmax – praktické a moderní řešení pro úložný prostor


Designové řešení pro každý interiér

Regál 5 Elmax je moderní úložný nábytek, který se hodí do každého interiéru. Jeho designové řešení s jednoduchými liniemi vám umožní vytvořit si přesně takový úložný prostor, jaký potřebujete.

Vysoce kvalitní materiály pro dlouhodobou odolnost

Regál 5 Elmax je vyroben z laminovaných desek, které jsou velmi pevné a odolné. ABS hrany zase zaručí, že se vám nábytek nezačne rychle opotřebovávat. Díky použití těchto kvalitních materiálů se můžete těšit na dobrý stav vašeho regálu i dlouho po jeho pořízení.

Funkční řešení pro všechny vaše věci

Díky pěti policím vám regál 5 Elmax poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci. Poličky jsou dostatečně velké a stabilní, takže můžete bez obav poskládat i ty nejtěžší předměty.

Vhodný do každého prostoru

Rozměry regálu 5 Elmax jsou 122x95x40 cm, což z něj činí nábytek, který se hodí do každého prostoru. Jeho střední velikost je přesně to, co potřebujete, abyste si vytvořili dostatek úložného prostoru, aniž byste přecpávali svůj interiér.

Jednoduchá montáž

Nábytek dodáváme v demontu, ale nemusíte se obávat, že byste měli problémy s jeho sestavením. Montáž regálu 5 Elmax je velmi jednoduchá a snadno zvládnutelná i pro ty, kteří nejsou zarytými kutily.

Regál Elmax dodáváno v dekoru Bílá+ Buk Fjord ABS hrany

Jedním z největších předností regálu 5 Elmax je jeho design v dekoru bílé barvy a bukové Fjord ABS hrany. Díky tomuto modernímu designu se regál hodí do každého interiéru a dá se snadno kombinovat s dalšími kousky nábytku.

Pokud máte zájem o tento moderní regál, navštivte náš eshop na adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/regal-5-elmax a vyberte si ten správný pro váš interiér.