Pohodlná pohovka BANBURY 25 v levé verzi – kombinace béžové a hnědé barvy

Pohovka BANBURY 25 je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlný nábytek, který zároveň skvěle vypadá. Jde o rozkládací pohovku, kterou lze snadno přeměnit na pohodlné lůžko. Navíc nabízí praktický úložný prostor, takže si můžete snadno a rychle uskladnit přikrývky a polštáře, které vám budou sloužit při spaní.

Pohovka BANBURY 25 je vyrobena z moderního materiálu, který je velmi odolný a zároveň snadno udržovatelný. Navíc je v této verzi kombinovaná béžová a hnědá barva, což dává celému nábytku punc elegance a vkusu.

Rozměry pohovky BANBURY 25

Rozměry pohovky jsou 218 x 77 x 80 cm, což znamená, že se snadno vejde i do menšího prostoru. Když ji rozložíte, máte k dispozici rozměr 180 x 150 cm, což je dostatečně velké pro dvě osoby. Navíc má pohovka BANBURY 25 praktický úložný prostor, který má rozměry 177 x 15 x 50 cm.

Obrázky rozložené pohovky a pohovky s rozměry jsou jen ilustrační a mohou se mírně lišit od skutečnosti!

Potahová látka a materiál pohovky BANBURY 25

Pohovka BANBURY 25 je vyrobena z velmi kvalitního materiálu – pěny T2542. Díky tomuto materiálu je pohovka velmi pohodlná a drží tvar. Potahová látka je také velmi kvalitní a odolná. V této verzi můžete vybírat mezi béžovou a tmavě hnědou barvou.

Záruka na pohovku BANBURY 25

Pohovka BANBURY 2524 měsíční záruku, takže si můžete být jisti, že kupujete kvalitní výrobek. Navíc je dodávána s podrobnými instrukcemi, takže ji snadno a rychle sestavíte.

Za skvělou cenu si ji můžete zakoupit na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/pohovka-banbury-25-leva-bezova-hneda.