Rohová sedací souprava Celeste – modrá Gomez s pravým rohem

Rohová sedací souprava Celeste vyrábína v kombinaci dřevotřískové desky plus dřevopotahová látka Gomez je syntetická textilie vyrobená ze 100% polyesteru, na dotek příjemná látka, je velice pevná a zároveň odolná. Sedák a opěradlo jsou vyplněny polyuretanovou pěnou.

Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. Sedací souprava má úložný prostor rozkládací na občasné přespání. Kvalitní výplň sedáků je zárukou velmi pohodlného sezení. Moderní a elegantní design je dalším z mnoha pozitiv, které tato sedací souprava nabízí.

Korpus z dřevotřískové desky plus dřevo, sedák/opěradlo z polyuretanové pěny

Do této rohové sedací soupravy je možné dokoupit sedací taburet. Rozměry sedací soupravy jsou následující: výška: 77cm, šířka: 233cm, hloubka: 140cm. Rozklad: 200×140 cm.

Neváhejte a pořiďte si tuto úžasnou rohovou sedací soupravu od značky Celeste.

Rohová sedací souprava Celeste

Rohová sedací souprava Celeste je ideální pro každý obývací pokoj, který hledá pohodlí, styl a kvalitu. V modré barvě Gomezu nadchne každého návštěvníka vašeho domu.

Přemýšlíte, jak byste mohli proměnit svůj obývák v nejlepší možnou podobu? Stačí se podívat na rohovou sedací soupravu Celeste a vaše volba bude jasná.

Rohová sedací souprava Celeste

Nepropásněte šanci a navštivte náš web https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-celeste-modra-gomez-pravy-roh, kde najdete další skvělé nápady pro váš domov.

Rohová sedací souprava Celeste