Rohová sedací souprava TREVISCO v pravém provedení s Omega 68 sedacími vložkami

Trevisco na první pohled upoutá moderním designem a zajímavými tvary. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste zaručí pohodlné posezení.

Zajímavý design pro moderní interiér

Trevisco vyniká už na první pohled zajímavými tvary a moderním designem, který dokáže oživit každý interiér. Jeho rohové provedení umožňuje perfektně využít prostor v obývacím pokoji. Díky různým druhům látek na výběr si lze sedací soupravu přizpůsobit podle vlastních představ.

Pohodlné posezení díky kombinaci materiálů

Trevisco je vyroben z materiálů, které zajistí pohodlné a ergonomické posezení. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste umožňuje rovnoměrné rozložení váhy těla při sedění. Sedací vložky Omega 68 zvyšují komfort a zabraňují deformaci pěny.

Rohová sedací souprava TREVISCO

Praktická a funkční konstrukce

Trevisco disponuje také praktickými funkcemi a úložnými prostory. Při použití lze snadno rozložit na postel pro hosty nebo pro příjemné odpočívání během dne. Úložné prostory umístěné pod sedacími vložkami zajišťují spoustu skrytých úložných prostorů.

Zakoupit lze na Isolund.cz

Zajímavou nabídkou pro všechny, kteří hledají moderní a pohodlnou sedací soupravu, je rohová sedací souprava Trevisco. Zakoupit ji lze na Isolund.cz, kde je možné vybírat ze široké nabídky barev a látek. Vsaďte na kvalitní materiály a moderní design a pořiďte si Trevisco i vy.