Sada 24 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Gythio – ozdobte si byt jednoduše a stylově!

Máte pocit, že by si váš interiér už zasloužil špetku nějakého koření? Ale v žádném případě se vám nechce všechno připravovat na malování a pak se z té akce ještě týden vzpamatovávat?

Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte!

Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení.

Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu! Navíc jsou snadno přenositelné, takže se můžete během chvilky přestěhovat i do jiného bytu a své oblíbené samolepky si s sebou vzít.

Mezi nejprodávanější sady patří sada 24 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Gythio. Tyto samolepky jsou velmi oblíbené díky své krásné rustykové barvě a unikátnímu řešení v podobě kruhů, které můžete libovolně kombinovat.

K dispozici jsou i jiné motivy a barvy, jako například květinové vzory, moderní křivky nebo neutrální linie.

Dobře vědět:

  • samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
  • ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam,
  • vydrží přibližně po dobu 5 let,
  • aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
  • pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Vylepšete svůj interiér snadno a rychle – nakupujte sada 24 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Gythio na Isolund.cz!

Samolepky na stěnu
Ozdobte si svůj byt stylově!