Stilistická nástěnná police Volato – praktický a módní doplněk do interiéru!


Moderní nástěnné police značky Stilista

Pokud hledáte nový doplněk do svého interiéru, který vám poslouží nejen jako praktická úložná plocha, ale také jako módní prvek, pak byste měli určitě zvážit nákup moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO.

Levitující efekt

Jedná se o nástěnnou polici, která se vyznačuje levitujícím efektem. Díky tomu se stává nádherným doplňkem vašeho pokoje. Polici vyrábíme v moderním designu a v mnoha barevných variantách, takže si můžete vybrat ten, který bude nejlépe odpovídat vaší vkusu a stylu.

Nositelnost a použití

Nástěnná police VOLATO se vyznačuje velkou nosností až 10 kg, což znamená, že ji můžete použít například na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži. Polici můžete upravit dle svých potřeb a můžete ji použít téměř v každé místnosti.

Technické údaje

Pokud byste měli zájem o tuto nástěnnou polici od Stilisty VOLATO, můžete se těšit na:

Rozměry: 60 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)

Materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U

Dýha: PVC

Barva: Červená

Maximální nostnost: 10 kg

Hmotnost: cca 2,5 kg

Upozornění

Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.

Obsah balení

Pokud si objednáte tuto nástěnnou polici VOLATO, obdržíte následující obsah v balení:

1 x nástěnná police včetně upevňovacího materiálu.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně této nástěnné police od Stilisty VOLATO, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši objednávku!

Police