Stojací kovová lampa DUTCHBONE Archer M – výrazný doplněk do vašeho interiéru

Stojací lampa DUTCHBONE Archer M je výrazným osvětlením, které zaujme na první pohled a stane se dominantním prvkem každého obývacího pokoje.

Výrobce, nizozemská značka DUTCHBONE, se specializuje na designový nábytek a doplňky do interiéru. Lampa Archer M je jedním z nich a působí velmi elegantně a stylově.

Perforované kovové stínidlo a vintage styl

Díky kovovému perforovanému stínidlu výborně doladí klasické i moderní interiéry s prvky vintage stylu, v nichž skvěle podpoří celkovou atmosféru.

Kovové stínidlo lampy je vyrobeno z kvalitního materiálu a vypadá velmi zajímavě. Má vyříznuté malé otvory, které propouštějí světlo a vytváří tak zajímavé stínové efekty na stěnách a stropě.

Provedení Archer M:

Stojací lampa DUTCHBONE Archer M

  • Materiál: kov
  • Rozměry: výška 146 cm, průměr stínidla 33 cm, průměr základny 25 cm
  • Barva: černá
  • Druh světla: E27, max. 60 W

Poznámka: Žárovka není součástí balení.

Zakoupit lze na nabytekted.cz

Stojací kovová lampa DUTCHBONE Archer M je zakoupitelná na nabytekted.cz, e-shopu specializujícím se na designový nábytek a doplňky do interiéru.

Toto světlo je vynikající volbou pro každého, kdo hledá stylovou, elegantní, ale zároveň výraznou lampu do svého bytu nebo domova. S touhle lampou se vaše místnost stane zcela jiným prostorem, plným atmosféry, světla a jedinečnosti.