Zelené stojací zrcadlo Tom Tailor Color s lakovaným rámem – dokonalý doplněk interiéru o rozměru 170 x 55 cm


Zelené stojací zrcadlo Tom Tailor Color s lakovaným rámem

Stojací zrcadlo Color značky Tom Tailor má rám vyrobený z lakovaného MDF a disponuje prostornou zrcadlovou plochou. Stojací zrcadlo je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají dokonalý doplněk svého interiéru. Je to nejenom funkční, ale také designový předmět. Oproti klasickým zrcadlům, které visí na stěně, stojací zrcadlo umístíte podle svého uvážení na libovolné místo v místnosti.

Rozměry a barvy

Zrcadlo Color od Tom Tailor má rozměr 170 x 55 cm. To znamená, že disponuje dostatečně velkou zrcadlovou plochou, která umožní ideální pozorování vašeho obrazu v plné velikosti. Navíc se nabízí hned několik barevných provedení, mezi nimiž určitě najdete nějaké, které se budou hodit do vašeho interiéru. Zelené provedení s lakovaným rámem je mimořádně vkusné a ušlechtí každý interiér.

Instalace a použití

Instalace zrcadla Color naštestí není vůbec složitá. Stačí si najít vhodné místo, kde jej chcete umístit. Poté zrcadlo jednoduše opřete o zeď, ke které ho pomocí přiloženého popruhu přiděláte. Tím předejdete jeho pádu a rozbití. Stojací zrcadlo Tom Tailor Color můžete využít třeba v šatně, ložnici nebo předsíni. Kdekoliv vám bude sloužit jako pomocník při oblékání či líčení.

Designový doplněk za bezkonkurenční cenu

Zrcadlo se stane nejen praktickým pomocníkem, ale také vynikající designovou ozdobou vašeho interiéru. Zajisté zaujme návštěvy a dodáva interiéru neopakovatelný styl. A to za bezkonkurenční cenu. Všechny výrobky od značky Tom Tailor vynikají kvalitou a vkusným designem, takže i toto stojací zrcadlo patří mezi dokonalé doplňky, které ocení nejen milovníci módy, ale i všichni, kteří chtějí ve svém bytě mít stylový kousek.

Pokud vás zaujalo toto zrcadlo, navštivte náš e-shop a zjistěte více informací na https://www.brega.cz/produkt/zelene-lakovane-stojaci-zrcadlo-tom-tailor-color-170-x-55-cm-2.