Zrcadlo Amirro o rozměrech 80×80 cm – ideální doplněk do Vašeho interiéru (411-095)

Zrcadlo Amirro 80x80 cm

Zrcadlo Amirro 80×80 cm je dokonalým doplňkem pro Váš interiér. S jeho pomocí můžete vytvořit velkorysost a hloubku interiéru, kterou by se jinak nedosáhlo. Díky kvalitnímu zpracování a modernímu designu bude zrcadlo skvěle vypadat v každé místnosti.

LED osvětlení pro ještě větší efekt

Zrcadlo Amirro s LED osvětlením

Součástí zrcadla Amirro je LED osvětlení, které dodává místnosti moderní vzhled. Díky tomu vynikne zrcadlo ještě více a vy si tak můžete užívat dokonalý obraz a dokonalý design. LED osvětlení navíc pomáhá vytvořit správnou atmosféru v místnosti a dodává jí na útulnosti.

Chráněno proti vodě

Zrcadlo Amirro s krytím IP44

Zrcadlo Amirro 80×80 cm je opatřeno krytím IP44, které je chrání proti stříkající vodě. To znamená, že ho můžete použít i v koupelnách a jiných místnostech, kde může být vysoká vlhkost. Díky této ochraně bude zrcadlo dlouhodobě vypadat jako nové a bude Vám sloužit spolehlivě po mnoho let.

Závěs pro snadné zavěšení

Zrcadlo Amirro s závěsem na zavěšení

Zrcadlo Amirro 80×80 cm je opatřeno závěsem na zavěšení, což znamená, že ho můžete jednoduše a rychle zavěsit na stěnu. Díky tomu se Vám nabízí široká možnost umístění zrcadla v různých místnostech a interiérech. S jeho pomocí můžete snadno vyplnit a zvýraznit prostor, který potřebujete.

Pro více informací a koupě zrcadla Amirro o rozměrech 80×80 cm s krytím IP44 a LED osvětlením navštivte tuto stránku.